Línea de Servicio 08:00 h a 17:00 h: +49 (0) 9371 940 107

            
Nospiedums | LV    

Datu aizsardzība

Sīkfailu izmantošana (interneta vietnē)
Sīkfaili ir nelieli teksta faili, kas tiek saglabāti interneta lietotāja datorā. To mērķis ir, piemēram, savienojuma vadība laikā, kad apmeklējat interneta vietnes. Tie satur tīri tehnisku informāciju, nevis privātos datus. Mēs neizmantojam sīkfailus.

Sīkfaili ir nelieli teksta faili, kas tiek saglabāti interneta lietotāja datorā. Tie kalpo savienojuma vadībai laikā, kad apmeklējat mūsu interneta vietnes. Vienlaicīgi šie sīkfaili sniedz mums informāciju, kas dod iespēju optimizēt mūsu interneta vietnes, pielāgojot tās apmeklētāju vajadzībām. Mēs izmantojam sīkfailus pa daļai tikai tajā laikā, kamēr jūs uzturaties interneta vietnē. Taču mūsu iesaistītais reklāmas sludinājumu menedžmenta pakalpojumu sniedzējs pa daļai izmanto sīkfailus arī ar ilgāku saglabāšanas laiku. Tie kalpo vienīgi interneta vietnes izmantošanas analīzei. Visi sīkfaili mūsu interneta vietnēs satur tīri tehnisku informāciju, nevis privātos datus.

Mūsu piedāvāto pakalpojumu izmantošana ir iespējama arī bez sīkfailiem. Lielākoties interneta pārlūki ir iestatīti tā, ka tie automātiski pieņem sīkfailus. Taču jums ir iespēja deaktivizēt sīkfailu saglabāšanu vai savā pārlūkā veikt iestatījumus, kas jums ziņos, tiklīdz tiks sūt