Línea de Servicio 08:00 h a 17:00 h: +49 (0) 9371 940 107

            
Nospiedums | LV    

Datu aizsardzība

Sīkfailu izmantošana (interneta vietnē)
Sīkfaili ir nelieli teksta faili, kas tiek saglabāti interneta lietotāja datorā. To mērķis ir, piemēram, savienojuma vadība laikā, kad apmeklējat interneta vietnes. Tie satur tīri tehnisku informāciju, nevis privātos datus. Mēs neizmantojam sīkfailus.

Sīkfaili ir nelieli teksta faili, kas tiek saglabāti interneta lietotāja datorā. Tie kalpo savienojuma vadībai laikā, kad apmeklējat mūsu interneta vietnes. Vienlaicīgi šie sīkfaili sniedz mums informāciju, kas dod iespēju optimizēt mūsu interneta vietnes, pielāgojot tās apmeklētāju vajadzībām. Mēs izmantojam sīkfailus pa daļai tikai tajā laikā, kamēr jūs uzturaties interneta vietnē. Taču mūsu iesaistītais reklāmas sludinājumu menedžmenta pakalpojumu sniedzējs pa daļai izmanto sīkfailus arī ar ilgāku saglabāšanas laiku. Tie kalpo vienīgi interneta vietnes izmantošanas analīzei. Visi sīkfaili mūsu interneta vietnēs satur tīri tehnisku informāciju, nevis privātos datus.

Mūsu piedāvāto pakalpojumu izmantošana ir iespējama arī bez sīkfailiem. Lielākoties interneta pārlūki ir iestatīti tā, ka tie automātiski pieņem sīkfailus. Taču jums ir iespēja deaktivizēt sīkfailu saglabāšanu vai savā pārlūkā veikt iestatījumus, kas jums ziņos, tiklīdz tiks sūtīti sīkfaili.

Servera žurnālfaili
Piesakoties mūsu vietnēs, attiecīgais interneta pārlūks pārsūta lietošanas datus, un tie tiek saglabāti failu reģistrācijas žurnālā (tā sauc. servera žurnālfailos).  Tādā veidā saglabātās datu kopas sastāv no šādiem datiem: vaicātās vietnes nosaukums, IP adrese, atsauces avota URL (izcelsmes URL), vaicājuma datums un laiks, pārraidīto datu daudzums, kā arī informācija par produktu un izmantotās pārlūka versijas informācija.
Pēc sesijas beigām IP adreses tiek anonimizētas. Veicot anonimizāciju, IP adreses tiek izmainītas tiktāl, ka atsevišķu informāciju par mantiskajām vai personiskajām attiecībām vairs nevar attiecināt uz kādu konkrētu vai identificējamu fizisku personu vai arī tas ir izdarāms tikai ar nesamērīgi lielu laika, darba un izmaksu ieguldījumu.
Šīs žurnālfailu datu kopas mēs izvērtējam anonimizētā veidā, lai vēl vairāk varētu pilnveidot mūsu piedāvājumu un veidot savu ""Josera"" tiešsaistes veikalu vēl draudzīgāku lietotājam. Kā arī tās tiek izmantotas, lai vadītu servera noslodzi, kā arī ātrāk varētu identificēt un novērst radušās kļūdas. Turklāt, analizējot failu reģistrācijas žurnālus, mēs varam ātrāk identificēt un novērst iespējamās kļūdas mūsu "Josera" tiešsaistes veikalā.

Google Analytics
Šī interneta vietne izmanto ""Google Analytics"", Google Inc. („Google“) interneta analīzes pakalpojumu. Google Analytics izmanto tā sauc. „Cookies“, teksta sīkfailus, kas tiek saglabāti Jūsu datorā un analizē, kā Jūs izmantojat interneta vietni. Sīkfailu ģenerētā informācija par to, kā Jūs izmantojat šo tīmekļa vietni, parasti tiek nosūtīta “Google” serverim ASV un tiek tur saglabāta. Ja šajā interneta vietnē tiek aktivizēta IP anonimizācija, Eiropas Savienības dalībvalstu vai Eiropas Ekonomikas zonas dalībvalstu telpā “Google” iepriekš saīsina Jūsu IP adresi. Tikai izņēmuma gadījumos uz “Google” serveri ASV tiek nosūtīta pilna IP adrese, kura tur tiek saīsināta. IP anonimizācija šajā interneta vietnē ir aktīva.

Šīs vietnes operatora uzdevumā “Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu, kā Jūs lietojat tīmekļa vietni, apkopotu ziņojumus par darbībām tīmekļa vietnē un sniegtu vietnes operatoram citus ar interneta vietnes un interneta lietošanu saistītus pakalpojumus. IP adrese, ko Jūsu interneta pārlūks nosūta “Google Analytics” ietvaros, netiek apvienota ar citiem “Google” datiem. Jūs varat liegt saglabāt sīkfailus, veicot attiecīgus iestatījumus Jūsu pārlūkprogrammā. Tomēr mēs vēlamies vērst jūsu uzmanību uz to, ka tādā gadījumā Jūs, iespējams, nevarēsiet izmantot visas šīs interneta vietnes funkcijas pilnā apjomā.

Turklāt Jūs varat liegt “Google” apkopot datus, kas iegūti ar sīkfailu palīdzību un attiecas uz to, kā Jūs lietojat šo interneta vietni (ieskaitot IP adresi), kā arī šo datu tālāku apstrādi no “Google” puses, lejupielādējot un instalējot pārlūka spraudni, kas pieejams šajā saitē: tools.google.com/dlpage/gaoptout.