Super Premium Dzīvnieku barība

Izgatavots Vācijā

Augstas kvalitātes sastāvdaļas

WEIGHT & DIABETIC CAT DRY

Ja lēciens no nagu asināšanas balsta kaķim sagādā grūtības, kaķis pārmērīgi daudz dzer, ir ļoti izsalcis un pārāk pieņemas svarā vai zaudē svaru, tā var būt diabēta diagnoze. Tāpat kā cilvēkiem, arī dzīvniekiem pienāk laiks, kad ir nepieciešama diēta atbilstoši vajadzībām: ar Josera Help Weight & Diabetic palīdzību kaķis var saglabāt savu ideālo svaru vai ar mērenu barošanu to saudzīgi samazināt un kontrolēt diabēta slimību.

Recepte ar zemu kaloriju un zemu cukura saturu ir ideāli piemērota šādai diētai. Šķiedrvielas uztur normālu cukura līmeni asinīs, kā arī veicina sāta sajūtu. Fitogēnu kompleksā ir ingvera sakne, kurai ir gremošanu veicinošs efekts. Ingvers ir tradicionāla piedeva diabēta ārstēšanai.

Josera Help Weight & Diabetic var palīdzēt Jūsu pūkainajam draugam justies labāk, palīdzot zaudēt lieko svaru un saglabāt ideālo svaru, samazinot kaloriju patēriņu. Recepte ir piemērota kaķiem, kuri cieš no diabēta.

  • Pielāgota diētai atbilstoši vajadzībām
  • Var lietot diabēta terapijā, pateicoties samazinātam kaloriju un cukura saturam
  • Bagāta ar šķiedrām: uztur normālu cukura līmeni asinīs un veicina sāta sajūtu, neskatoties uz samazinātu enerģijas saturu
  • Ar fitogēnu kompleksu: ingvera saknes sastāvdaļām ir gremošanu veicinoša iedarbība
  • Vielmaiņas stimulēšana ar augstu kopproteīna saturu
  • L-karnitīns stimulē tauku vielmaiņu un veicina muskuļu darbību

Diētiskā barība ar samazinātu enerģijas saturu pieaugušiem kaķiem, kas piemērota cukura diabētam

  • Lepakojuma lielums:
  • 400g
  • 2kg
Diētiskā barība ar samazinātu enerģijas saturu pieaugušiem kaķiem, kas piemērota cukura diabētam
kaltēts mājputnu gaļas proteīns; kukurūza; žāvētu dradžu proteīns; rīsi; celuloze; žāvēta biešu mīkstums (dabisks šķiedrvielu avots); mājputnu tauki; hidrolizēts dzīvnieku izcelsmes proteīns; minerali; mājputnu aknu hidrolizāts; ceļmallapas sēnalas; oregano; ingvers; rozmarīns; nātres; piena dadzis; dzērvene;
WEIGHT & DIABETIC CAT DRY Sastāvs
Svars
Svara samazināšana
liekais svars
Svara uzturēšana
normāli aktīvs
2-3 kg 25-35 g 35-55 g
3-4 kg 35-45 g 45-70 g
4-5 kg 45-50 g 60-80 g
5-7 kg 50-65 g 70-95 g
7-10 kg 65-80 g 85-125 g

Barošanas ieteikumi vienai dienai.
Lai saudzīgi samazinātu svaru, Jūsu mājdzīvniekam nedēļā jāzaudē 1-2 % no ķermeņa masas. Tas regulāri jākontrolē un vajadzības gadījumā jāpielāgo, nedaudz samazinot vai palielinot ēdiena daudzumu. Samaziniet svaru tikai veterinārārsta uzraudzībā
Vienmēr nodrošiniet dzīvniekam svaigu dzeramo ūdeni.
Analītiskie komponenti
kopproteīns 35.2 %
kopeļļas un tauki 9.8 %
kopšķiedra 5.7 %
koppelni 6.7 %
kalcijs 1.35 %
fosfors 1.00 %
magnijs 0,60 %

Produkta priekšrocības

Ingvers

Ingvers

Ingvera saknes vērtīgajām sastāvdaļām ir gremošanu veicinoša un pretiekaisuma iedarbība. Ingvers veicina normālu vielmaiņu un veselīgu svara zudumu. Tradicionāli to lieto arī kā piedevu diabēta gadījumā.
Saudzīga svara kontrole

Saudzīga svara kontrole

Mazkaloriju recepte ar zemu tauku un cukura saturu, bet palielinātu kopproteīna saturu, palīdz kaķim zaudēt svaru saudzīgā veidā, joprojām nodrošinot visas svarīgās uzturvielas. Pastāvīgi uzraugot svaru un, ja nepieciešams, nedaudz koriģējot barības daudzumu, tiek panākts saudzīgs svara samazinājums, ja kaķis zaudē 1-2 % ķermeņa masas nedēļā.
Šķiedrvielu pozitīvā ietekme

Šķiedrvielu pozitīvā ietekme

Augsts uztura šķiedrvielu saturs var novērst diedelēšanu un izsalkumu ēdienreižu starplaikos, jo ​​tās rada palielinātu sāta sajūtu. Šķiedru saturs var palēnināt glikozes uzsūkšanos no zarnām asinīs un veicina cukura līmeņa stabilizēšanos asinīs.