Super Premium Dzīvnieku barība

Izgatavots Vācijā

Augstas kvalitātes sastāvdaļas

JOSERA kvalitātes garantija

JOSERA mājdzīvnieku barība sniedz drošību: Mēs esam speciālisti nevainojamā mājdzīvnieku ēdināšanā ar 75 gadu pieredzi un zināšanām. Izvēloties zīmola JOSERA mājdzīvnieku barību, jūs izvēlaties „Petfood with passion“. Šie vārdi apliecina mūsu apņemšanos un solījumu vienmēr nodrošināt augstas kvalitātes sastāvdaļas, no kurām mēs gatavojam augstvērtīgu barību jūsu suņiem, kaķiem un zirgiem. Mūsu daudzveidīgais sortiments nodrošinās jūsu četrkājainos draugus ar augstākā līmeņa pārtiku visos viņu dzīves posmos. Pārliecinieties paši.

Produktu izstrāde – jūsu mīlulim tikai vislabāko

Augstvērtīgai mājdzīvnieku barībai jābūt ne tikai garšīgai, tai jābūt arī labi panesamai un atbilstošai dzīvnieka individuālajām vajadzībām. Tāpēc mūsu produktu augstvērtīgās receptes atbilstoši jaunākajām zinātnes atziņām izstrādā komanda, kurā sadarbojas uzturzinātnieki un dabaszinātņu speciālisti un praktiķi. Mūsu eksperti vienmēr pārzina jaunākos atzītu dzīvnieku uzturzinātnieku atklājumus un pielieto tos mūsu produktu izstrādē.

Schieblehre_555x555px

Lai nodrošinātu augstāko kvalitāti, mēs pievēršam īpašu uzmanību rūpīgai izejvielu izvēlei. Tāpēc mūsu augstākās kvalitātes suņu, kaķu un zirgu barībā ir izmantotas tikai augstvērtīgas, dabīgas un veselīgas sastāvdaļas. Mēs neizmantojam ģenētiski modificētas izejvielas, kā arī konsekventi atsakāmies no kviešu un sojas vai mākslīgo krāsvielu, aromatizētāju un konservantu izmantošanas. Šo prasību ievērošanu mūsu piegādātāji apliecina, slēdzot piegādes līgumus, un papildus mēs veicam regulāras pārbaudes akreditētā mūsu uzņēmuma laboratorijā. Lai spētu garantēt nemainīgu augsto kvalitātes standartu ievērošanu, mēs augstu vērtējam ilgstošu un uzticamu sadarbību ar saviem tirdzniecības partneriem.

Pašsaprotami, ka gaļas produkti, ko mēs izmantojam savas produkcijas ražošanā, ir iegūti tikai no dzīvniekiem, kas ir piemēroti lietošanai arī cilvēku uzturā. Lai aizsargātu savvaļas zivju krājumus, mūsu produktos izmantotā laša gaļa tiek iegūta no Eiropas zivju audzētavām. Turklāt JOSERA augstas kvalitātes dzīvnieku barības ražošanā priekšroka tiek dota reģionālo izejvielu izmantošanai.

Labor_555x555px

JOSERA garantē nevainojamu un pirmšķirīgu produktu kvalitāti. Tāpēc visas piegādātās izejvielas pirms pārstrādes tiek pārbaudītas akreditētā mūsu uzņēmuma laboratorijā pēc stingrākajiem kritērijiem un augstākajiem kvalitātes standartiem. Arī gatavā produkcija tiek vēlreiz papildus pārbaudīta, pirms tā atstāj rūpnīcas teritoriju. Jau kopš uzņēmuma dibināšanas mēs mājdzīvnieku barības izstrādes vajadzībām neveicam nekādus izmēģinājumus ar dzīvniekiem.

Lai jūsu mājdzīvnieki vienmēr saņemtu vislabākās kvalitātes pārtiku, mūsu uzņēmumā roku rokā strādā pārtikas ķīmijas speciālisti, biologi un laboranti. JOSERA pastāvīgi piedāvā jūsu četrkājaino mīluļu ēdināšanai produktus ar labākajām garšas īpašībām, kas ir viegli sagremojami, labi panesami un satur daudz vērtīgu sastāvdaļu ādas un spalvas veselībai. Lai vienmēr saglabātu vadošo pozīciju kvalitātes nodrošināšanā, papildus valsts noteiktajām kontrolēm mēs brīvprātīgi veicam regulāras, neatkarīgas pārbaudes. Neatkarīgas valsts pilnvarotas pārbaudes institūcijas ir oficiāli piešķīrušas Josera Erbacher servisa laboratorijai laboratorijas akreditāciju saskaņā ar ISO/IEC 17025 augstāko iespējamo starptautisko kvalitātes standartu testēšanas laboratorijām.

Ntakata-Mountains_555x555px

Mūsu ikdienas uzņēmējdarbībā galvenā nozīme vienmēr tiek piešķirta atbildībai pret līdzcilvēkiem, dzīvniekiem, apkārtējo vidi un nākamajām paaudzēm. Tāpēc visus ilgtspējas aspektus – ekonomiku, ekoloģiju un cilvēcisko aspektu – mēs esam apvienojuši kā vienu konkrētu mērķi: līdz 2020. gadam mūsu saimnieciskajai darbībai ir jākļūst pilnībā neitrālai attiecībā uz ietekmi uz klimatu. Lai sasniegtu šo mērķi, mēs savā ilgtspējas stratēģijā esam apņēmušies kompensēt visas mūsu produktu izraisītās CO2 emisijas. Sadarbībā ar Carbon Tanzania un myclimate mūsu uzņēmums kā aktīvs partneris atbalsta mežu saglabāšanas projektu Ntakata Mountains.

Lai vēl vairāk uzlabotu savu darbību ilgtspējīgā vides aizsardzībā, mēs savas vides un enerģijas pārvaldības sistēmas ietvaros pastāvīgi strādājam pie visu produktu un procesu uzraudzības. Piemēram, mēs izmantojam energoefektīvas ražošanas metodes un videi draudzīgas transporta iespējas, lai pastāvīgi samazinātu mūsu uzņēmējdarbības ietekmi uz apkārtējo vidi. Mēs vairākkārt esam saņēmuši atzinību par energoekonomisku uzņēmējdarbību un CO2 emisiju samazināšanu.

JOSERA ir pirmais dzīvnieku barības ražotājs, kas 2018. gadā publicēja ilgtspējas ziņojumu. Šis ziņojums atbilst Globālās ziņošanas iniciatīvas (Global Reporting Initiative –GRI) vadlīnijām. Ģimenes uzņēmumam JOSERA rūp jūsu intereses attiecībā uz veselīgu ēdināšanu, ilgtspējīgām un saprātīgām cenām un praktisku kvalitātes pārvaldību: Uz to jūs varat paļauties!