Super Premium Dzīvnieku barība

Izgatavots Vācijā

Augstas kvalitātes sastāvdaļas

Juridiskais paziņojums

Juridiskais paziņojums:

Informācija saskaņā ar Vācijas Telemedia akta 5. pantu:

Josera petfood GmbH & Co. KG
Industriegebiet Süd
63924 Kleinheubach
Deutschland

Par Josera petfood GmbH & Co. KG personīgi atbildīgais akcionārs:
Josera petfood Beteiligungs-GmbH
Industriegebiet Süd
63924 Kleinheubach

Kontaktinformācija:
Tālr.: +49 (0) 9371 940-0
E-pasts: josera(at)josera.de

Aschaffenburg vietējā tiesa
Reģistra numurs: HRA 5614
Nodokļu maksātāja numurs 202/164/54805
PVN maksātāja numurs saskaņā ar Vācijas pārdošanas nodokļu likuma 27.a pantu: DE 305 344 385 

Reģistra ieraksts:
Reģistra ieraksts: Reģistrācijas tiesa: Aschaffenburg vietējā tiesa
Reģistra numurs: HRB 13637

Kompetentā pārraudzības iestāde:
Oberbayern valdība
Animal Feedstuffs Bayern uzraudzība
Department 56
Maximilianstraße 39
80538 München

Josera petfood GmbH & Co KG izpilddirektors:
Stephan Hoose

Strīdu izšķiršana
Tiešsaistes strīdu izšķiršana saskaņā ar 14. panta 1. punktu ODR-VO: Eiropas Komisija nodrošina platformu tiešsaistes strīdu izšķiršanai (OS): https://ec.europa.eu/consumers/odr.
Mūsu e-pasta adresi varat atrast iepriekš minētajā juridiskajā paziņojumā.

Mums nav ne vēlēšanās, ne pienākuma piedalīties strīdu izšķiršanas procesos patērētāju šķīrējtiesas padomē.

Atbildība par saturu
Kā pakalpojumu sniedzējs mēs esam atbildīgi par savu saturu šajās lapās saskaņā ar vispārējiem likumiem saskaņā ar Vācijas Telemedia likuma 7. panta 1. punktu. Saskaņā ar TMG 8. līdz 10. paragrāfu mums kā pakalpojumu sniedzējam nav pienākuma uzraudzīt pārsūtīto vai glabāto trešo personu informāciju vai izmeklēt apstākļus, kas norāda uz nelikumīgām darbībām.

Pienākumi noņemt vai bloķēt informācijas izmantošanu saskaņā ar vispārējiem likumiem netiek ietekmēti. Tomēr atbildība šajā sakarā ir iespējama tikai no brīža, kad mēs uzzinām par konkrētu juridisku pārkāpumu. Tiklīdz mēs uzzinām par šādiem likumīgiem pārkāpumiem, mēs nekavējoties noņemsim šo saturu.

Atbildība par saitēm
Mūsu piedāvājumā ir saites uz ārējām trešo personu vietnēm, kuru saturu mēs neietekmējam. Tāpēc mēs nevaram uzņemties nekādu atbildību par šo trešo personu saturu. Attiecīgais lapu piegādātājs vai operators vienmēr ir atbildīgs par saistīto lapu saturu. Saistītajās lapās to pārbaudīšanas laikā tika pārbaudīti iespējamie juridiskie pārkāpumi. Saites izveidošanas laikā netika atrasts nelikumīgs saturs.

Pastāvīga saistīto lapu satura uzraudzība nav pamatota bez konkrētiem pierādījumiem par juridisku pārkāpumu. Ja uzzināsim par likumīgiem pārkāpumiem, šādas saites nekavējoties noņemsim.

Autortiesības
Uz vietņu operatora izveidoto saturu un darbiem šajās lapās attiecas Vācijas autortiesību likums. Kopēšanai, apstrādei, izplatīšanai un jebkāda veida izmantošanai ārpus autortiesību robežām nepieciešama attiecīgā autora vai veidotāja rakstiska piekrišana. Šīs vietnes lejupielāde un kopijas ir atļautas tikai privātām, nekomerciālām vajadzībām.

Ciktāl šīs vietnes saturu nav izveidojis operators, tiek ievērotas trešo personu autortiesības. Īpaši trešo personu saturs tiek atzīmēts kā tāds. Ja tomēr jūs uzzināsit par autortiesību pārkāpumu, mēs lūdzam jūs attiecīgi paziņot. Tiklīdz mēs uzzinām par likumīgiem pārkāpumiem, mēs tūlīt noņemsim šādu saturu.