Super Premium Dzīvnieku barība

Izgatavots Vācijā

Augstas kvalitātes sastāvdaļas

Juridiskais paziņojums

Juridiskais paziņojums:

Informācija saskaņā ar Vācijas Telemedia akta 5. pantu:

Josera petfood GmbH & Co. KG
Industriegebiet Süd
63924 Kleinheubach
Deutschland

Par Josera petfood GmbH & Co. KG personīgi atbildīgais akcionārs:
Josera petfood Beteiligungs-GmbH
Industriegebiet Süd
63924 Kleinheubach

Kontaktinformācija:
Tālr.: +49 (0) 9371 940-0
Fakss: +49 (0) 9371 940-149
E-pasts: josera(at)josera.de

Reģistrācijas tiesa: Aschaffenburg vietējā tiesa
Reģistra numurs: HRA 5614
Nodokļu maksātāja numurs 202/164/54805
PVN maksātāja numurs saskaņā ar Vācijas pārdošanas nodokļu likuma 27.a pantu: DE 305 344 385 

Reģistra ieraksts:
Reģistra ieraksts: Reģistrācijas tiesa: Aschaffenburg vietējā tiesa
Reģistra numurs: HRB 13637

Kompetentā pārraudzības iestāde:
Oberbayern valdība
Animal Feedstuffs Bayern uzraudzība
Department 56
Maximilianstraße 39
80538 München

Josera petfood GmbH & Co KG izpilddirektors:
Stephan Hoose

Atbildība par saturu
Mēs kā pakalpojumu nodrošinātājs esam atbildīgi par savu saturu šajā vietnē atbilstoši vispārējiem tiesību aktiem saskaņā ar TMA 7. § 1. sadaļu. Tomēr saskaņā ar TMA 8.–10. § mēs kā pakalpojumu nodrošinātājs neesam atbildīgi par ārēju pakalpojumu sniedzēju pārsūtītas vai saglabātas informācijas pārraudzību, ne arī par tās izpēti attiecībā uz nelikumīgas darbības pazīmēm. Tas neietekmē nekādas saistības attiecībā uz informācijas noņemšanu vai tās lietošanas bloķēšanu saskaņā ar vispārējiem tiesību aktiem. Tomēr ar to saistītā atbildība ir iespējama tikai no brīža, kurā mēs uzzinām par konkrētu pārkāpumu. Ja mēs uzzinām par šādu pārkāpumu, tad nekavējoties noņemam šo saturu.

Atbildība par saitēm
Mūsu vietne satur saites uz ārējām tīmekļa vietnēm, kuras pārvalda trešās puses un kuru saturu mēs nevaram ietekmēt. Tāpēc mēs nevaram uzņemties atbildību par šo saturu. Par šo saturu ir atbildīgs saistīto lapu operators. Saistītās lapas piesaistīšanas brīdī tika pārbaudītas attiecībā uz iespējamiem pārkāpumiem. Piesaistīšanas brīdī netika identificēts nelikumīgs saturs. Tomēr piesaistīto lapu satura pastāvīga kontrole nav iespējama bez norādes par konkrētu pārkāpumu. Ja mēs uzzinām par pārkāpumu, tad nekavējoties noņemam šādu saiti. 

Autortiesības
Uz šajās lapās nodrošināto saturu un darbu, kuru ir kompilējis vietnes operators, attiecas Vācijas autortiesību likums. Pavairošanai, pārstrādei, cirkulācijai vai jebkādai citai izmantošanas formai, kas iziet ārpus autortiesību likuma robežām, ir nepieciešama attiecīgā autora/satura nodrošinātāja rakstiska piekrišana. Šīs vietnes lejupielādes un kopijas ir atļautas tikai privātai, nekomerciālai lietošanai. Attiecībā uz šīs lapas saturu, kuru nav kompilējis operators, tiks ievēroti trešo pušu autortiesību likumi. It īpaši kā tāds tiks norādīts trešo pušu saturs. Ja, neraugoties uz to, jūs uzzināt par kādu autortiesību pārkāpumu, lūdzam par to mūs informēt. Tiklīdz mēs uzzinām par šādu pārkāpumu, tā nekavējoties noņemam saturu.